Youtube Backlink İşe Yarıyormu?

admin

Administrator
Yetkili üye
Youtube Backlink İşe Yarıyormu?

Dünyanın kullanış ve içerik özellikleri bakımından en büyük video sitesidir youtube. Her gün milyonlarca insanoğlunun ziyaret etmiş olduğu bu site, internet başındaki birçok insanında bünün büyük bir kısmını geçirdiği yerdir. Öyle bir huy haline gelmiştir ki bu site video oynatma sitesi olmasına rağmen, müzikleri bile burada dinleriz. Şimdi size youtube’un başka özelliklerinden bahsedeceğiz. Youtube üzerinden web sitenize yada blogunuza ziyaretçi çekebilir ve backlink sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Youtube Backlink üzerinden bir hesap açtıktan sonra kanal kurabilir ve videolarınızı bu alana yükleyebilirsiniz. Bu videoların açıklamalarına kendi web sitenizin linkini yazarsınız. Bunun size iki farklı katkı sağlayacağından kararlı olun. Web sitenize ziyaretçi çekerek hit arttırabilirsiniz ve çok basit bir halde Youtube backlink alabilirsiniz. Bu kadar sıradan olmasın derseniz, biraz daha uğraşıp çok daha etkili işler çıkarabilirsiniz. Örneğin youtube yüklediğiniz videonun içeriğini bir kategori tanıtmak üzerine kullanıp, altına kategorinin linkini bırakmanız çok daha fazla yarar sağlayacaktır. Yada bir haber videosu yükleyip altına haberin linkini bırakmakta işe yarar. Böylelikle Google o içeriğinizle alakalı olarak yapılan aramalarda sizleri tepeye çıkaracaktır. Youtube’un google indekslerinde satırı çok fazladır ve dünyanın en iyi beş sitesinden birisi olması size avantaj sağlayacaktır.

Youtube Backlink üzerinden backlink almak bu kadar basitken aranızda başarısız olanlarda normal olarak olacaktır. Bu nedenle ilk hedefiniz buradan backlink çekerken yüklediğiniz içerikler olmalıdır. Elimizin altında toplumsal medya diye kocaman bir araç var. Bundan dolayı dikkat çeken videolar1 yükleyip, videoların izlenmelerini sağlamalısınız. Gerisi iplik söküğü gibi gelecektir. İlk adım olarak dikkat çekecek 2-3 video yükleyin. Sosyal paylaşım alanlarınızda insanlarla paylaşın videolar öncelikle hit alsın. Sonrasında videolarınızı çoğaltarak youtube’dan para kazanın. Backlink ile sitenizin kıymetini arttırın yine para kazanın. Normal olarak video içeriklerine web sitenizin ismini yazmayı ihmal etmeyin. SEO açısından bu bağlantılar işinize yarayacaktır.
 
Top