Instagram Para Nasıl Kazanılır?

admin

Administrator
Yetkili üye
Hemen hemen herkesin kullandığı, gün boyunca belki de içerisin de saatlerini harcadığı Instagram aslında iyi bir şekilde kullanıldığın da çok büyük bir gelir kapısına dönüşebilir, oturduğunuz yerden hiç kalkmadan oldukça rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz, peki bunu nasıl yapacaksınız, bu makale de sizleri bunu anlattık. Sizler de hemen bu yolları deneyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretli ortaklık yapın

Eğer satabilecek birürününüz yoksa satanlarla anlaşma yapın birişyeri ileanlaşın Instagram hesabı açarakürünlerin fotoğrafını yükleyin yapmış olduğunuzhersatıştan komisyon alın.

Reklam Paylaşın

Instagram Para Nasıl Kazanılır? Yüksektakipçili Instagrahesabı kullanıyorsanız sizin takipçi sayınız dan azolanlar ile anlaşarak onlarınreklamını yapabilir ya da büyük şirketlerin ürünlerinin reklamını yapabilirsiniz. Bu yöntem günümüz de en çok kullanılan yöntemdir. Sayfanın büyüklüğüne ve aldığı etkileşim sayısına göre reklam fiyatınızı belirler ve etkileşim sayınız arttıkça reklam fiyatlarını yükseltebilirsiniz.

Hesap Satarak Para Kazanma

Sosyal medyayı oldukça iyi bir şekilde kullanıyor ve hesabınızı kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaştırabiliyorsanız bu iş tam size göre, kullandığınız hesabı belli bir takipçi sayısının üstüne çıkardıktan sonra satabilirsiniz. Sattıktan sonra da yeni hesap açarak onu yükseltebilir yine aynı şekilde satabilirsiniz, sürekli tekrar eden bu sistemle çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.
 
Top