Gmailler Telefon Onayına Düşer Mi?

Gmailler Telefon Onayına Düşer Mi?

Gmailler Telefon Onayına Düşer Mi?  Gmail hesabı açılırken isteğe göre bir kurtarma numarası girilir. Bu gerçekten siz olduğunuzu doğrulayan bir içeriktir. Dolayısıyla mailler, telefon onayına düşmektedir. Kurtarma e-postası girilmesi durumunda telefon bir daha kullanılmaz.

Bu noktada birçok kişi yeni bir hesap açma konusunda tereddüt yaşar. Zira telefon numarasını gereksiz yere çoğu kişi vermek istemez. Aynı şekilde kendi mailini doğal olarak kurtarma olarak vermek de istemeyebilir.

Burada devreye giren Gmail satın al kişilere yardımcı olmaktadır. Böylece farklı bir e-mail hesabı gerekiyorsa kısa sürede aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Dursot Medya size bu konuda yardımcı olmak için güvenilir ve teknolojik çözümler sunmaktadır.

Gmail Satın Alma Nerede Kullanılır?

Gmail günümüzde dünyanın birçok yerinde yaygın bir şekilde çalışmaktadır. Böylece insanlar mail yollayıp alabilmektedir. Aynı zamanda internet sitelerinde üyelik oluşturma, mail doğrulama hizmetlerinden yararlanma ve daha birçok işlem mümkün hale gelir.

Bir mail sisteminin olmaması bunların yapılamayacağı anlamına gelir. Ne var ki bazı sitelere kayıt olurken ya da bazı doğrulama işlemlerini yaparken, insanlar doğal olarak kendi kullandıkları seçeneği vermek istemeyebilir.

Bunun temel nedeni bilinmeyen adreslerden mail gelmesini önlemektir. Satın alma yöntemi bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilir. Böylece insanlar kendi telefon numarasını ve mail adresini girmeden, bir e-posta sahibi olabilmektedir.

Alınan tamamen normal bir Gmail hesabı olduğu için mail doğrulama ve üye olma haricinde Google Play üyeliklerinden yararlanma, Maps sistemini kullanma da mümkündür. Dolayısıyla aldığınız mail, tüm fonksiyonları ile kullanılmaya hazırdır.

Gmail Hesabının Şifresi Değiştirilebilir Mi?

Gmail satın al ardından birçok kişi söz konusu hesapların şifrelerinin değiştirip değiştirilemeyeceğini merak etmektedir. Bunun en büyük nedeni güvenliktir. Her ne kadar satın alınan mailler tek kullanımlık olsa da dilendiği durumda şifreleri değiştirilebilir. Bunu engelleyen bir şey yer almamaktadır.

Eğer kurtarmaya gereksinim duyarsanız ya da farklı bir problem yaşarsanız Dursot Medya ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ardından gerekli çözümlere anında kavuşabilir, normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.