Adsense İçerik Hizmetleri

Google AdSense Hesap Onay Süreci - 2022

Google AdSense Hesap Onay Süreci - 2022

İçerik girinizAdSense'in en iyi içeriğe dayalı reklamcılık ağlarından biri olduğunu tekrar belirtmek anlamsız . Şimdiye kadar AdSense onay süreci basitti: Yeni bir AdSense hesabı oluşturuyorsunuz , hesabınız inceleniyor, Adsense ekibi başvurunuzu kabul ediyor ve sitenize reklam uygulayabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Şu andan itibaren, AdSense, AdSense onay sürecini değiştirdi ve bunu yeni yayıncılar için kolaylaştırdı. İşte yeni hesap onay süreci:

Web sitenizin AdSense ile uyumlu olduğundan emin olun


Bir AdSense hesabına kaydolun
AdSense hesabınıza giriş yapın
AdSense kodunu ekleyin
Son inceleme ve onay için 1-2 hafta bekleyin
Kodu blogunuza eklediğinizde, bu boş reklamlar gösterecektir. İlk AdSense reklam biriminizi nasıl oluşturacağınızı gösteren bir video:


Tipik bir senaryoda, başvurunuzu gözden geçirmeniz 48 saat sürer. Başvurunuz onaylandıktan sonra blogunuzda reklam göstermeye başlayacak ve para kazanmaya başlayacaksınız.

AdSense onay süreci şu şekildedir:


AdSense.com'a giderek bir AdSense hesabı için kaydolun . Adınız, Adresiniz ve Web Sitesi URL'niz hakkında tüm doğru bilgileri sağlayın.
AdSense hesabına giriş yapın, AdSense kodları oluşturun. Kodları blogunuzun kenar çubuğuna yerleştirin.
Reklamlar, son onay süreci bitene kadar boş olarak gösterilecektir. Onay için 2 hafta kadar sürebilir. Reklamları kaldırmadığınızdan emin olun.

Son AdSense onayından sonra bir onay e-postası alacaksınız.


AdSense kazancınız 10$'a ulaştığında , AdSense adresinize bir PIN gönderecektir.
AdSense hesabınıza giriş yapın ve aldığınızda Pini girin.
Tebrikler tüm adımları tamamladınız. Hesabınız 100 ABD Dolarına ulaştığında, Google size kazancınızı gönderir veya havale eder. AdSense ödemeleri için doğrudan banka havalesini etkinleştirmenizi öneririm .

Bu kesinlikle alan sahipliği doğrulamasında yardımcı olacak olsa da, başka birinin web sitesini kullanarak kaydolanlar AdSense'e girmekte zorlanabilirler. Hâlâ hesabınızı reddediyorlarsa, AdSense alternatiflerini denemenin zamanı gelmiştir .

Ayrıca bkz:  Onaylı AdSense Barındırıcı İş Ortağı site hesaplarında Büyük Değişiklikler
Yakın zamanda AdSense'e kaydoldunuz mu? Yeni AdSense onay süreciyle ilgili deneyiminiz nasıldı?

[email protected]

Mail 7x24 Destek

05427138137

Whatsapp 7x24 Destek

+905427138137

Hafta içi 09:00-18:00